Do Los Angeles z Prahy ještě levněji
22.11.2023

Do Los Angeles z Prahy ještě levněji

9 162

O této nabídce

Minulý týden jsme vám přinesli tip na letenky do Los Angeles z Prahy na křídlech American Airlines a British Airways. Nyní tyto letenky pořídíte ještě levněji, a to za 9 162 Kč. Termínů je k mání dostatek od ledna do května 2024, například v termínu od 12. března do 1. dubna. Po cestě vás čeká jeden přestup v Londýně (LHR). 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde v tarifu „Main Cabin“, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 11 723 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na nezapomenutelný roadtrip do USA

Je jich devět, všechny jsou fantastické a musíte je vidět, jinak vaše cesta po západním pobřeží USA nebude úplná! Joshua Tree Park a stromy s větvemi mířícími k nebesům, Grand Canyon, co vás dostane, protože uvidíte, co nečekáte! Zion Park s velkým bílým trůnem – horou viditelnou z každého místa. Antelope Canyon s kameny podivnými a rudými k neuvěření. Sequoia Park a Kings Canyon s obřími stromy, co mají miniaturní šišky. Bryce Canyon jako skalní bludiště obydlené zvědavými čipmánky. Yosemity a El Capitan. Jak jen na něj ten Adam Ondra vylezl? A konečně Death Valley, vyprahlý kus země s vyschlým solným jezerem, co stojí za trochu toho potu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Co by to bylo za roadtrip bez nadupané káry. Tu nejlepší najdete v naší autopůjčovně. 

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Nezapomeňte si před odletem vyřídit platnou elektronickou registraci ESTA. Očkování ani test již nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 9 162 Kč

Do Los Angeles z Prahy ještě levněji


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Los Angeles (LAX)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)