Z Prahy do Chicaga od ledna do května
16.11.2023

Z Prahy do Chicaga od ledna do května

9 305

O této nabídce

Spolupráce aerolinek American Airlines a British Airways nám opět přináší letenky na západ za fajn cenu. Díky nim ulovíte letenky z Prahy do amerického Chicaga za 9 305 Kč. Termínů je k mání více než dost od ledna do května 2024 a najdete je v našich kalendářích níže. Po cestě vás čeká jeden přestup v britském Londýně (LHR). Navštivte proslulé Chicago například v termínu od 14. do 21. května.

Na palubu si zdarma vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlépe vyjde v tarifu Main Cabin, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 12 355 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Chicaga nejen za kulturou

Chicago, americké město rozprostírající se na břehu Michiganského jezera, má historii spjatou s Čechy a T. G. Masarykem, v současnosti jen a jen kvete. Je multikulturní, je živé, žije v něm tolik ras a národů, že do Chicaga bez problémů zapadnete. Tak si sbalte do batůžku oblečení jak do všech čtyř ročních období, ochutnejte pravou chicagskou pizzu. Italové by se asi chytali za srdce, ale co už! Navštivte ty nejlepší z mnoha zajímavých muzeí a pak se procházejte parky, kečup si dávejte na cokoliv se vám zlíbí. Vyfoťte si selfie u zrcadlové „The Bean“, mrkněte na džungli mrakodrapů z výšky 442 metrů úchvatné Willis Tower. Tohle je Chicago!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete vyrazit i mimo Chicago, přijde vám vhod půjčené auto. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 1 152 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Améru si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Další podmínky vstupu nejsou nutné. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Chicaga za 9 305 Kč
Z Prahy do Chicaga od ledna do května

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)