Akční letenky Praha – New York

Hledat letenky do New Yorku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do New Yorku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do New Yorku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do New Yorku?

Standardní cena letenky z Prahy do New Yorku se pohybuje mezi 10 000 a 13 000 Kč. V případě akční letenky Praha – New York očekávejte cenu i okolo 10 000 Kč, výjimečně i trochu levněji. Zejména z Vídně bývají letenky do New Yorku často v akci. 

Kdy je nejlepší koupit letenky do New Yorku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do New Yorku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do New Yorku pod hranicí 10 000 Kč, není ale výjimkou ani cena okolo 6 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do New Yorku?

Akční letenky z Prahy do New Yorku nabízí často British Airways, KLM, Air France či Delta Air Lines. Levné letenky do New Yorku také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT či American Airlines. Zajímavé ceny letenek můžete najít i u irské společnosti Aer Lingus. Nejlevnější letenky do New Yorku určitě kupte v našem vyhledávači. Ve vyhledávači naleznete nejlevnější letenky z Prahy do New Yorku bez zavazadla k odbavení, pokud chcete letět se zavazadlem, nezapomeňte použít filtr.

Jaká je doba letu z Prahy do New Yorku?

Přímý let Praha – New York trvá 9 hodin a 10 minut. Přímé letecké spojení z Prahy do New Yorku nabízí během léta společnost Delta Airlines na letiště New York (JFK) a dříve i United na newyorské letiště Newark (EWR).   V zimě ovšem při cestě z Prahy do New Yorku musíte počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do New Yorku se pak většinou pohybuje mezi 10 a 13 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do New Yorku?

Letenky z Prahy do New Yorku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do New Yorku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do New Yorku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do New Yorku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v New Yorku či v USA.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do New Yorku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)