Hlídej letenky

Nejlevnější letenky se rychle objeví a stejně tak rychle zmizí. Nastav si mobilní notifikace, nech si posílat nejlepší pecky do mailu či je sleduj v prohlížeči. Tady je několik tipů, jak sledovat letenky tak, aby ti už žádná neunikla!

01/ Chytej nabídky přes mobilní appku

Mobilní aplikace je zdaleka nejrychlejší a nejspolehlivější způsob sledování našich akcí, díky kterému budeš zaručeně vědět o všem na Zaletsi jako první. Můžeš si nastavit filtr podle svého gusta, a pokud se objeví levné letenky do tebou vybrané destinace, appka ti během pár vteřin pošle upozornění do mobilu. Na vývoji aplikace navíc neustále pracujeme, takže zde už brzy najdeš spoustu dalších užitečných funkcí.
Nejrychlejší
Nejspolehlivější
Nejpohodlnější
To je přece super a samozřejmě zdarma. ;)

02/ Buď v obraze díky e-mailu

Chceš mít přehled o tom, co je ve světě letenek nového? Pokud nejsi kamarád s mobilními aplikacemi, jsou pro tebe upozornění přes e-mail ta nejlepší volba. O každé akci se dozvíš během několika minut od jejího zveřejnění a jako bonus tě budeme informovat o nejžhavějších novinkách v letecké dopravě. Když chceš hlídat letenky jen do některých destinací, stačí kliknout na “Nastavení hlídače” níže a vybrat si, co tě zajímá.
Upozornění v e-mailu během pár minut
Další zajímavosti ze světa letenek

03/ Chytej nabídky přes push notifikace v prohlížeči

Také sedíš celý den u počítače a koukáš do monitoru? Právě pro tebe je jako dělané sledování akcí prostřednictvím push notifikací v prohlížeči. Stačí se přihlásit k odběru a upozornění na každou akci na tebe vyskočí během pár sekund od zveřejnění.
Pro ty, jejichž lopatou je počítač
Upozornění během pár sekund

04/ Sleduj nás na Facebooku

Jsi na Facebooku jako doma a projížděním zdi trávíš každou volnou chvíli? Začni nás sledovat a staň se součástí komunity čítající téměř 140 tis. fanoušků. Když si navíc nastavíš si volbu “Zobrazit jako první”, uvidíš místo milionů reklam akční letenky od Zaletsi. V komentářích navíc často objevíš cenné tipy od dalších lidí, kteří již dané místo navštívili nebo kterým se podařilo ulovit nějaké levné letenky.
Komunita téměř 140 tis. fanoušků
Skvělé tipy

05/ Sleduj nás na Instagramu

Instagram je naše srdcovka a pravidelně sem přidáváme fotky ze všech našich dobrodružných výprav. Sleduj naše nejlepší fotografické úlovky, příběhy z cest a tipy spojené s místy, kde se nám nejvíc líbilo. Používej hashtag #zaletsi a poděl se s komunitou cestovatelů o zážitky ze svých výletů - ideálně s letenkami ulovenými na Zaletsi. Nejen že nám tím uděláš obrovskou radost, ale také můžeš vyhrát letenky a další ceny v soutěžích, které u nás pravidelně probíhají. Samozřejmostí je potom nejaktuálnější info o všech našich akcích přímo v Instastories. ;)

06/ Sleduj nás na Twitteru

Je pro tebe hlavním informačním kanálem Twitter? Razíš heslo: “rychle, stručně, přehledně”? Pak začni zde sledovat i nás a uvidíš, že tweety od nás se brzy stanou tvými nejoblíbenějšími.
Více než 3 tis. sledujících
Aktuální info ze světa levných letenek

07/ Odebírej nás přes RSS

Nakonec pro vás máme jeden rychlý, spolehlivý a léty prověřený kanál pro největší fajnšmekry. Přidej si Zaletsi do RSS čtečky a buď neustále v obraze, co se děje ve světě nejlevnějších letenek nového.
Rychlost a spolehlivost
Léty prověřená kvalita
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)