Za exotikou do Salvadoru z Mnichova a Berlína
2.8.2023

Za exotikou do Salvadoru z Mnichova a Berlína

11 874

O této nabídce

Chcete vyrazit do exotické destinace, která zatím není přeplněná turisty? Zkuste středoamerický Salvador, kde najdete nádherné pacifické pobřeží, divoké pralesy a nebude nouze ani o místní faunu. Aerolinka United Airlines ve spolupráci s německou Lufthansou nabízí zpáteční letenky z Mnichova do Salvadoru za 11 874 Kč od letošního října do května příštího roku. K mání jsou také odlety z Berlína od ledna do března za 12 111 Kč. Prozkoumejte tuto neobjevenou destinaci například v termínu od 11. ledna do 4. února. 

Při odletech z Mnichova (MUC) vás po cestě tam čeká jeden přestup v americkém Washingtonu (IAD). Po cestě zpět se připravte na přestup v Houstonu (IAH) a Londýně (LHR). Pokud plánujete letět z Berlína (BER), budete přestupovat ve Frankfurtu (FRA) a Washingtonu (IAD), po cestě zpět v New Yorku (EWR).

V ceně nejlevnějšího tarifu máte velké příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte od 60 € v jednom směru. Během zaoceánského letu se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Objevujte neobjevené destinace

Staňte se cestovatelskými pionýry a objevte téměř nepoznané krásy maličké středoamerické země El Salvador – doslova „Spasitel“. Pobřeží omývané Tichým oceánem je surfařskou mekkou a zároveň rájem potápěčů, na chráněných plážích dokonce můžete pozorovat kladení vajíček mořských želv.

Díky své poloze na Ohnivém kruhu je El Salvador ale především zemí sopek a nádherných procházek zvlněnou krajinou, výstup na Santa Anu rozhodně nesmí chybět ve vašem itineráři. Zdejší pralesy jsou obývané velkými savci a pestrobarevnými motýly, a pokud vás kromě panenské přírody láká i bohatá historie, nechte se ohromit úchvatným dědictvím starých Mayů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Salvadoru a přestup v USA

Cesty do Salvadoru jsou zcela bez restrikcí – nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete v naší stránce „Koronavirus v Salvadaru“.

Pro přestup na území USA potřebujete elektronickou registraci ESTA, nezapomeňte si ji před odletem udělat. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Salvadoru za 11 874 Kč
Za exotikou do Salvadoru z Mnichova a Berlína

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Frankfurt – Hahn (HHN)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – Newark (EWR)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)