Z Vídně do Karibiku: Guadeloupe, Martinik i open-jaw
6.5.2024

Z Vídně do Karibiku: Guadeloupe, Martinik i open-jaw

12 593

O této nabídce

Nálož levných letenek z Vídně do Karibiku v podání kanadské aerolinky Air Canada ještě nekončí a my pro tebe máme další super tip. A tím jsou zpáteční letenky na ostrov Guadeloupe, které pořídíš za 12 593 Kč, či na Martinik, kam se podíváš za 12 789 Kč. Případně spoj návštěvu obou ostrovů díky open-jaw letenkám s příletem na Guadeloupe a odletem z Martiniku za 12 789 Kč. Termíny jsou dostupné během května a první poloviny června, tak si zaleť do ráje například v termínu od 14. do 24. května. Po cestě tam tě čekají dva přestupy – jeden v Londýně (LHR) nebo Frankfurtu (FRA) a v kanadském Montréalu (YUL), kde přestoupíš i po cestě zpět. Přestupy v Kanadě jsou bohužel delší, ale aspoň budeš mít čas pořádně omrknout Montréal. Přískoky mezi Vídní a Londýnem nebo Frankfurtem operuje aerolinka Austrian Airlines. 

Pokud sáhneš po open-jaw letenkách, mrkni se do našeho vyhledávače po přelety mezi oběma ostrovy. Vyjdou tě okolo 4 tis. Kč s aerolinkou Air Caraibes.

Pokud tě Guadeloupe ani Martinik nelákají, mrkni se také na akční letenky Air Canada z Vídně na Bahamy za 13 560 Kč nebo na Barbados za 13 605 Kč.

V ceně letenky máš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo. Pokud si chceš vzít i odbavený bágl, přikoupíš si ho za 57 € za směr. Na dálkových letech dostaneš zdarma občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do karibského ráje, odkud nebudeš chtít domů

Karibik bez turistů! To není oxymóron, to je realita, i když už při prvních krocích po Guadeloupe budeš mít pocit, že jsi se ocitl v jiné dimenzi. Ryzí příroda, syrové moře oblévající nekonečné, bílým pískem poseté pláže, poklidně doutnající sopka La Soufriére, přírodní sirný bazén Bains Jaunes, nejexotičtější druhy ovoce, co tu létají samy do úst (nebo se dají koupit na trhu), dech vyrážející vodopády Les Chutes du Carbet v národním parku, mývalové, netopýři, korálové útesy s miliony pestrobarevných ryb, rostliny, ke kterým jsi nikdy nečuchal, rum, který jsi nikdy nepil. Výlet do světa za branou – takový je Guadeloupe!

A ostrov Martinik je koktejlem karibského temperamentu a francouzské elegance. Je lemován bílými písky nekonečných pláží a hradbami pestrobarevných korálů. Zalitý žárem tropů a paprsky slunce je rájem na zemi. Původně nesl název ostrov květin, jeho bujná vegetace plná barevných květů vás pohltí. Navštiv překrásné botanické zahrady Jardin de Balata, vystup na nedávno probuzenou sopku Mont Pelée, vykoupej se v tyrkysových vodách laguny Baignoire de Josephine. Tak hurá na Martinik!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Guadeloupe a Martinik + přestup v Kanadě

Pro cestu na Guadeloupe ani na Martinik nepotřebuješ žádné dokumenty kromě platného pasu. Více se dočteš v našem průvodci Guadeloupe a Martinikem.

Přestup v Kanadě však vyžaduje vyřízení elektronické registrace eTA. Další informace najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně na Guadeloupe za 12 593 Kč
Z Vídně do Karibiku: Guadeloupe, Martinik i open-jaw

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Caraibes

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)