Z Vídně na exotický Barbados v květnu a červnu
3.5.2024

Z Vídně na exotický Barbados v květnu a červnu

13 605

O této nabídce

Sbal si bágl a odleť starostem do Karibiku, kde na tebe čeká víc než pohoda. Kanadská aerolinka Air Canada nabízí ve spolupráci s Austrian Airlines zpáteční letenky z Vídně na exotický Barbados za 13 605 Kč. Odletět můžeš už za pár dní, třeba v pondělí 6. května a vrátit se 19. května, kdy využiješ státní svátek. Další termíny pořídíš během května a června letošního roku. Po cestě tam tě čeká jeden přestup v Torontu, po cestě zpět se stavíš i v Londýně. Dlouhé přestupy jsou sice mouchou na hezké cenovce, ale zpříjemníš si je návštěvou města.

V ceně letenky máš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo (malý batoh nebo kabelka). Odbavený bágl do 23 kg tě vyjde na 57 € za směr. Na dálkových letech dostaneš občerstvení i nápoje zdarma.

  • Rezervuj: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm + osobní věc
  • Dostupnost: květen a červen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Uleť starostem do ráje

Narůžovělý písek rámovaný průzračným mořem, pod jehož třpytivou hladinou prosvítají korály rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Vysokánské palmy stínící pobřeží. Podvodnímu království kralující ladné karety obrovské. Hořkosladká chuť šťávy ze stromu mauby, osvěžující v žáru tropů pod karibským sluncem. Přehlídka stalagmitů, stalaktitů a stalagnátů honosné Harrisonovy jeskyně. Směs tradiční kultury a koloniální britské, vytvářející fascinující kolorit. Ostrov zaslíbený milovníkům surfování, vášnivým potápěčům, i lidem, co jen mají rádi pohodu, moře a písek. To je Barbados.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados a přestup v Kanadě

Pro vstup na Barbados nepotřebuješ žádné speciální dokumenty, stačí ti platný pas. Více se dočteš v našem průvodci.

Přestup v Kanadě však vyžaduje elektronickou registraci eTA. Další informace najdeš na naší stránce.

Náhled letenky z Vídně na Barbados za 13 605 Kč
Z Vídně na exotický Barbados v květnu a červnu

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Austrian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)