Bahamy: akční letenky z Vídně do Nassau
5.5.2024

Bahamy: akční letenky z Vídně do Nassau

13 560

O této nabídce

Vyměň víkend na rybníku za koupačku v Karibiku. Levné letenky na Bahamy nejsou zrovna každodenní svačinou. Proto pokud tě dovolená v tomto karibském ráji láká, určitě zbystři právě teď.  Letecká společnosti Air Canada nabízí zpáteční letenky z Vídně (VIE) na Bahamy do Nassau (NAS) za ceny startující na 13 560 Kč – např. v termínu od 22. května do 5. června. Základní tarif „Economy Basic“ tě opravňuje k bezplatné přepravě dvou příručních zavazadel (klasický příručák + osobníc věc).

Routing v obou směrech zahrnuje přestup v kanadském Torontu (YYZ). V rámci cesty do Karibiku se jedná o trochu delší layover (vč. nocování). Delší přestup ale snadno proměníš ve výhodu, neboť si můžeš na odpoledne + večer skočit do města a ještě se v klidu vyspat na hotelu. Na zpáteční cestě tě čeká v Torontu již přestup svižnější a navíc poté ještě jeden klidný v Evropě (Londýn, Frankfurt, Mnichov apod.).

Veškeré informace o letišti v Torontu (YYZ), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, najdeš v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Za účelem cestování na Bahamy není potřeba žádná dodatečná byrokracie. Z důvodu routingu přes Kanadu si ovšem před cestou nezapomeň vyřídit  elektronickou registraci eTA. 

Náhled letenky z Vídně na Bahamy za 13 560 Kč

Bahamy: akční letenky z Vídně do Nassau


Bude se hodit

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)