Air Caraibes

Air Caraibes

Air Caraibes (TX) je malá aerolinka spojující Francii s karibskými ostrovy, sídlící na ostrově Guadaloupe s další bází na ostrově Martinik. Aerolinka vznikla roku 2000. Kromě transatlantických letů z Paříže operuje tato aerolinka se svými 10+ letadly také regionální lety po Malých i Velkých Antilách.
  • Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla: 55 × 35 × 25 cm a 40 × 30 × 15 cm
  • Občerstvení ZDARMA
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.aircaraibes.com

Online check-in a seating

Online check-in je k dispozici 48 hodin až 90 minut před odletem dálkových letů, resp. 48 hodin až 60 minut před odletem regionálních letů, a to na webu aerolinky. Vybrané destinace online check-in nenabízí. Check-in na letišti je vždy zdarma. Včasná rezervace sedadla podléhá poplatku od 10 EUR, při check-inu je možné si vybrat sedadlo bezplatně.

Naše recenze

Velmi levná aerolinka, pro lety do Karibiku snad nejlevnější. Palec nahoru za výborné jídlo. Moc jsme si Air Caraibes oblíbili.

Zavazadla

Na palubu letadla si můžete vzít dvě kabinová zavazadla, větší o rozměrech maximálně 55 × 35 × 25 cm a menší o rozměrech maximálně 40 × 30 × 15 cm. Součet hmotnosti těchto zavazadel nesmí překročit váhový limit 12 kg na transatlantických letech a 5 kg na regionálních letech.

V ceně letenky na transatlantické lety je zahrnuto 23kg odbavené zavazadlo s výjimkou tarifu Soleil class BASIC, kde odbavené zavazadlo podléhá poplatku 100 €. Premium economy zahrnuje dvě 23kg zavazadla a business class dvě 32kg zavazadla.

Na regionálních letech při tarifech simply rates odbavená zavazadla podléhají poplatku od 30 €, dle počtu zavazadel a délky letu. Ostatní tarify již odbavené zavazadlo obsahují.

Nákup letenek

Letenky Air Caraibes nakupujte přes náš rezervační systém >>

Kontakt

Aerolinku můžete kontaktovat na telefonním čísle 0820 835 835 (call centrum) každý den od 7 do 22 hod. V případě žádosti o skupinovou rezervaci, refund nebo podání stížnosti využijte vybraný z formulářů. Přímo na webových stránkách Air Caraibes se můžete spojit s virtuální asistentkou Emmou, která je z dispozici také na Facebooku a Twitteru.

Služby

Na všech letech se bezplatně podává občerstvení, na dálkových letech si můžete vybrat ze dvou teplých pokrmů. O zábavu během dálkových letů se postará in-flight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Destinace

Aerolinka spojuje francouzské letiště Paříž Orly (ORY) s karibskými destinacemi jako Guadeloupe (PTP), Martinik (FDF), Bahamy (SAL), mexický Cancún (CUN), Haiti (PAP), kubánská Havana (HAV) a Santiago de Cuba (SCU), dominikánská Punta Cana (PUJ) a Santo Domingo (SDQ) a Saint Martin (SXM). Dále aerolinka provozuje regionální lety mezi zmíněnými i dalšími destinacemi Karibského moře.

Flotila

Aerolinka Air Caraibes provozuje své linky letadly Airbus A330, Airbus A350 a ATR 72.

Zajímá vás více o flotile aerolinky Air Caraïbes?

 

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)