Air Caraibes

Air Caraibes

Air Caraibes (TX) je malá aerolinka létající mj. mezi kontinentální Francií s karibskými ostrovy. Hlavní sídlo má na ostrově Guadaloupe (PTP) a další bázi na ostrově Martinik (FDF). Aerolinka vznikla roku 2000. Kromě transatlantických letů z Paříže operuje také regionální lety po Malých i Velkých Antilách.
  • Příruční zavazadlo 2 příruční zavazadla: 55 × 35 × 25 cm a 40 × 30 × 15 cm
  • Občerstvení ZDARMA
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.aircaraibes.com

Online check-in a seating

Online check-in je k dispozici 48 hodin až 90 minut před odletem dálkových letů, resp. 48 hodin až 60 minut před odletem regionálních letů, a to na webu aerolinky. Vybrané destinace online check-in nenabízí. Check-in na letišti je vždy zdarma.

Včasná rezervace sedadla podléhá poplatku od 10 €, při check-inu je možné si vybrat sedadlo bezplatně.

Naše recenze

Velmi levná aerolinka, pro lety do Karibiku snad nejlevnější. Palec nahoru za výborné jídlo. Moc jsme si Air Caraibes oblíbili.

PS: Pokud má váš let zpoždění nebo dojde k úplnému zrušení letu, můžete získat odškodnění až 600 €!

Zavazadla

Na palubu letadla si můžete vzít dvě kabinová zavazadla, větší o rozměrech maximálně 55 × 35 × 25 cm a menší o rozměrech maximálně 40 × 30 × 15 cm. Součet hmotnosti těchto zavazadel nesmí překročit váhový limit 12 kg na transatlantických letech a 5 kg na regionálních letech.

V ceně letenky na transatlantické lety je zahrnuto 23kg odbavené zavazadlo s výjimkou tarifu „Soleil class BASIC“, kde odbavené zavazadlo podléhá poplatku 100 €. Letenky vystavené ve třídě „Premium economy“ zahrnují dvě 23kg zavazadla a  ty vystavené v „business třídě“ dokonce dvě 32kg zavazadla.

Na regionálních letech, při vystavení letenky v tarifu „Simply rates“, není odbavené zavazadlo v ceně a podléhá extra poplatku od 30 € (liší se dle konkrétní trasy). Ostatní tarify již odbavené zavazadlo obsahují.

Nákup letenek

Letenky do Karibiku od Air Caraibes kupujte v našem vyhledávači.

Kontakt

Aerolinku můžete kontaktovat na telefonním čísle 0820 835 835 (call centrum) každý den od 7 do 22 hod. V případě žádosti o skupinovou rezervaci, refund nebo podání stížnosti využijte vybraný z formulářů. Přímo na webových stránkách Air Caraibes se můžete spojit s virtuální asistentkou Emmou, která je z dispozici také na Facebooku a Twitteru.

Služby

Na všech letech se bezplatně podává občerstvení, na dálkových letech si můžete vybrat ze dvou teplých pokrmů. O zábavu během dálkových letů se postará in-flight entertainment s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her.

Destinace

Aerolinka spojuje francouzské letiště Paříž Orly (ORY) s karibskými destinacemi jako Guadeloupe (PTP), Martinik (FDF), Bahamy (SAL), mexický Cancún (CUN), Haiti (PAP), kubánská Havana (HAV) a Santiago de Cuba (SCU), dominikánská Punta Cana (PUJ) a Santo Domingo (SDQ) a Saint Martin (SXM).

Kromě toho aerolinka provozuje regionální lety mezi zmíněnými i dalšími destinacemi v karibském regionu.

Flotila

Aerolinka Air Caraibes provozuje své linky letadly Airbus A330, Airbus A350 a ATR 72.

Zajímá vás více o flotile aerolinky Air Caraïbes?

 

 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)