Z Prahy na Tahiti aneb Francouzská Polynésie za prima cenu
24.10.2022

Z Prahy na Tahiti aneb Francouzská Polynésie za prima cenu

33 256

O této nabídce

Splňte si svůj cestovatelský sen a vypravte se na nezapomenutelnou dovolenou do Francouzské Polynésie. Za nabídkou nejvýhodnějších letenek v posledních měsících stojí kolaborace americké letecké společnosti United Airlines a německé Lufthansy. Zpáteční letenky z Prahy do Papeete na ostrově Tahiti momentálně ulovíte za pěknou cenu 33 256 Kč vč. odbaveného zavazadla z ceně!

K dispozici je dostatečné množství termínů v první kvartále kalendářního roku 2023. Vybírat můžete z termínů víceméně kdykoliv od druhé poloviny ledna do začátku března. Pokud vám nevyhovuje žádný z příkladových termínů níže, držte se této pomůcky: odlety v pondělí/středu/čtvrtek/pátek/sobotu a návraty v úterý/pátek/sobotu/neděli. Routing vás povede přes německá letiště (Frankfurt / Mnichov) a poté severoamerické San Francisco. Během cesty do Francouzské Polynésie se právě v Kalifornii nevyhnete delšímu, téměř celodennímu, stopoveru. Ten ale naopak považujeme za výhodu, neboť si na dlouhé cestě odpočinete a protáhnete tělo během procházky po městě.

Podmínky pro cestování

Vstup na území Francouzské Polynésie

Cestování do Francouzské Polynésie již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus ve Francouzské Polynésii“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes San Francisco museli předkládat doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci ESTA.  Aktuální podobu vstupních podmínek do USA (vztahuje se také na tranzit) můžete pravidelně sledovat v našem průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Francouzská Polynésie, ráj na zemi

Podrobné zápisky z cest po Francouzské Polynésii sepsal náš Jirka, který ostrovy procestoval v létě 2020.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Papeete za 33 256 Kč

Z Prahy na Tahiti aneb Francouzská Polynésie za prima cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště San Francisco (SFO)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)