S TAP Air Portugal do brazilského Amazonie – z Prahy i okolí do Manausu
27.6.2024

S TAP Air Portugal do brazilského Amazonie – z Prahy i okolí do Manausu

od 14 996

O této nabídce

Portugalská letecká společnost TAP Air Portugal pokračuje v expanzi do Brazílie. Od listopadu se počet aerolinkou obsluhovaných destinací v této největší jihoamerické zemi rozroste již na třináct! Nejnovější linka bude směrovat do Manausu (MAO), který je považovaný za bránu do Amazonie! Start nové linky z Lisabonu (LIS) je naplánován na 4. listopadu 2024, přičemž dopravce počítá se třemi lety týdně (pondělí, středa, pátek). V obou směrech cestovatele čeká technické mezipřistání v Belému (BEL), neboť spojení je koncipováno do trojúhelníku (LIS – BEL – MAO a zpět).

Ceny letenek

Nové linky do brazilské Amazonie mohou využít i čeští cestovatelé, neboť letenky do Brazílie jsou nyní k dispozici za velmi slušné ceny! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Manausu (MAO) pořídíš za 15 412 Kč. Odlet je ale možné alokovat také na okolní letiště – z Berlína (BER) za 14 991 Kč, z Mnichova (MUC) za 15 187 Kč nebo z Vídně (VIE) za 15 403 Kč. Jedná se o letenky vystavené v základním tarifu „Discount“ obsahujícím bezplatnou přepravu dvou příručních zavazadel. Letenky ve vyšším tarifu „Basic“ (tj. včetně odbaveného báglu á 23 kg) vyjdou o cca 2 400 Kč dráže.

Zajímavě aktuálně vychází také letenky v prémiové business class. Zpáteční letenky v tarifu „Executive“ obsahujícím odbavení 2 ks zavazadel (každé á 32 kg), přednostní odbavení i nástup na palubu, vstup do salónků na všech letištích, prvotřídní catering (vč. alkoholických nápojů) a plně polohovatelné sedadlo na dálkovém letu ulovíš za ceny od 37 354 Kč!

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Manausu za 14 991 Kč

S TAP Air Portugal do brazilského Amazonie – z Prahy i okolí do Manausu
Náhled letenky z Berlína do Manausu v business class za 37 354 Kč
S TAP Air Portugal do brazilského Amazonie – z Prahy i okolí do Manausu
Náhled letenky z Prahy do Manausu za 15 412 Kč

S TAP Air Portugal do brazilského Amazonie – z Prahy i okolí do Manausu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)