Přímé lety z Londýna na Jamajku do Montego Bay
11.9.2023

Přímé lety z Londýna na Jamajku do Montego Bay

9 606

O této nabídce

Levných letenek na karibské ostrovy skutečně není mnoho, výjimkou pak není ani Jamajka. O to lákavější jsou nyní dostupné zpáteční letenky z Londýna na Jamajku do Montego Bay za 9 606 Kč. Přímá linka z londýnského letiště Gatwick (LGW) je horkou novinkou letošní zimy a stojí za ní nízkonákladová aerolinka Norse Atlantic Airways. S inauguračním letem se počítá na pátek 1. prosince 2023 a dle letového řádu bude nové spojení provozováno 4× týdně (pondělí, středa, pátek a neděle). Dalším novinkám v nabídce norské letecké společnosti jsme se případně věnovali v našem magazínu Záletník (95).

Jak jsme již uvedli, jedná o přímé lety a tudíž nejrychlejší možné spojení z Evropy na Jamajku. Nejnižší tarif „Economy Light“ sice zahrnuje pouze bezplatnou přepravu malého zavazadla, ale s ním dovolenou na na tomto karibském ostrově bez problémů zvládnete. Koneckonců stejný zavazadlový limit mají i nízkonákladoví dopravci, s nimiž poletíte z Prahy do Londýna. Celkem by cena této kombinace letenek neměla přesáhnout 12-13 tisíc Kč.

Jak do Londýna?

Přímé linky mezi londýnským letištěm Gatwick (LGW) a Prahou (PRG) budou během zimního letového řádu obsluhovat hned dvě aerolinky – easyJet a Wizz Air. Určitě se nemusíte bát, že byste levné přískoky do Velké Británie neulovili.

S návazností letů je to lehce horší – na ranní let Wizz Airu bychom raději nespoléhali a spíše se do Londýna vydali již o den dříve. Kromě výše uvedených linek je možné vybírat také ze spojení stejných dopravců na Luton (LTN), Ryanairu na Stansted (STN) nebo British Airways na letiště Heathrow (LHR).

Jamajka je synonymem pro dovolenou plnou relaxu

Jamajské břehy omývá Karibské moře a jedná se o třetí největší ostrov spadající do souostroví známého jako Velké Antily. Vzhledem ke koloniální minulosti se zde mluví jinak než na okolních ostrovech a to anglicky. Ostrov již bude patrně navždy spojen se jménem Boba Marleyho, všudypřítomné hrající reggae muziky a kultu rastafariánství, jehož vyznavače poznáte podle tradičně zacuchaných vlasů do dredů. Jamajka v sobě kombinuje ideální destinaci pro cestovatele, kteří během dovolené rádi spojí odpočinek s poznáním krás přírody. Nejvyhlášenější letovisko, kde se téměř každý večer konají párty je Negril na západním pobřeží. O něco klidnější a více atmosférické místo se jmenuje Treasure beach a nachází se jihu. Za dobrodružstvím a pořádnou džunglí se nemusíte vydávat daleko. Centrální oblast zvaná Cockpit Country Vám umožní absolvovat i zajímavé treky zarostlým pralesem, nezapomeňte však na šikovného průvodce. Málokdo taktéž tuší, že jen pár kilometrů za Kingstonem se začínají do výšin šplhat Blue Mountains, přičemž nejvyšší peak přesahuje 2 000 m. Právě v hlavním městě byste určitě neměli vynechat ani roztančenou pouliční párty za zvuku ohromných soundsystemů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Náhled letenky z Londýna na Jamajku za 9 606 Kč
Přímé lety z Londýna na Jamajku do Montego Bay

Bude se hodit

Norse Atlantic Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)