Levné letenky do mnoha destinací v USA z Vídně
10.1.2022

Levné letenky do mnoha destinací v USA z Vídně

8 274

O této nabídce

Nálož levných letenek do Severní Ameriky nebere konce. Po Barbadosu za 9 746 Kč, Mexiku za 8 555 Kč nebo Portoriku za 6 848 Kč vám servírujeme také shrnutí těch nejlevnějších letenek do Spojených států amerických. Dostupných destinací je v aktuální akci aerolinek z letecké aliance OneWorld (American Airlines, British Airways, Iberia a Finnair) celá řada, a to napříč celou zemí. Většina routingů obsahuje jeden přestup v Londýně, Helsinkách nebo Madridu. Jednotlivé destinace také můžete kombinovat a poskládat si tak pěknou open-jaw letenky dle vlastního gusta.

PS: Pokud vám nevyhovuje odlet z Vídně, inspirujte se daty v našich kalendářích a vyhledejte si ve stejných termínech lety z Berlína nebo Mnichova. Levné letenky do USA pořídíte v těchto akčních tarifech také z německých letišť.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 8 274 Kč

Levné letenky do mnoha destinací v USA z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)