Z Vídně do karibského ráje na Barbados
4.1.2022

Z Vídně do karibského ráje na Barbados

9 746

O této nabídce

Parádní nabídkou levných letenek do Karibiku opět láká všechny cestovatele letecká společnost KLM. V jejím rezervačním systému ulovíte letenky na ostrov Barbados za naprosto skvělou cenu. Zpáteční letenky z Vídně do Bridgetownu (hlavního města ostrova) na vás čekají za 9 746 Kč! Termíny jsou dostupné od ledna do března a přehledně sesumírované je tradičně naleznete v našem kalendáři. Základní tarif „Light“ sice obsahuje jen příruční zavazadlo, ale s ním si v Karibiku bez problémů vystačíte. Nesmíme opomenout ani aktuální benefit dopravce, v jehož rámci jsou všechny letenky flexibilní!

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do 30. června 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta na Barbados

Před cestou do Barbados je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní podmínky vstupu, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Barbadosu“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada aktuálně spadá do zelené kategorie zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz do karibského ráje na Barbados

Narůžovělý písek rámovaný průzračným mořem, pod jehož třpytivou hladinou prosvítají korály rozmanitých barev, tvarů a velikostí. Vysokánské palmy stínící pobřeží. Podvodnímu království kralující ladné karety obrovské. Hořkosladká chuť šťávy ze stromu mauby, osvěžující v žáru tropů pod karibským sluncem. Přehlídka stalagmitů, stalaktitů a stalagnátů honosné Harrisonovy jeskyně. Směs tradiční kultury a koloniální britské, vytvářející fascinující kolorit. Ostrov zaslíbený milovníkům surfování, vášnivým potápěčům, i lidem, co jen mají rádi pohodu, moře a písek. To je Barbados.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Barbados za 9 746 Kč

Z Vídně do karibského ráje na Barbados


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)