TOP akce: Karibský ostrov Portoriko z Mnichova i Vídně
8.1.2022

TOP akce: Karibský ostrov Portoriko z Mnichova i Vídně

6 848

O této nabídce

Začátek nového roku přináší jednu pecku za druhou. Pokud pošilháváte po dovolené v Karibiku, tak si rozhodně nemůžete stěžovat na nedostatek levných letenek. V týdnu jsme vám servírovali tip na levné letenky na Barbados za 9 746 Kč. Dnes v krasojízdě pokračujeme, držte si klobouky. Máme tu Portoriko z Mnichova za senzační cenu 6 848 Kč! Poletíte na křídlech aerolinky American Airlines a v obou směrech vás čeká jeden přestup v americkém Charlotte. Ve vybraných termínech se vám podaří nalézt hladké přestupy, ovšem většina routingů zahrnuje noční stopover minimálně v jedno směru. Vzhledem k fantastické ceně je to však jen minimální kaňka na celé akci.

Dostupné jsou nakonec i lety z Vídně do San Juanu za 8 054 Kč. Tento itinerář obsahuje pohodlné přestupy v Madridu v obou směrech.

PS: Kalendář ukazuje mrak dostupných termínů, nicméně realita je trochu odlišná. Pokud se vám vybrané termíny ukáží jako nedostupné, vyberte jednoduše jiné… Případně nám napište do komentářů a rádi vám pomůžeme. 🙂

Podmínky pro cestování

Cesta do Portorika

Před cestou do Portorika je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portoriku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na ostrov Portoriko

Portoriko láká milovníky pohody, nekonečných pláží i panenské přírody, létají sem lidé z celého světa. Utečte před podzimní plískanicí chytat bronz a popíjet koktejly s poctivou dávkou lahodného rumu. Odpoledne si zpříjemněte hrou golfu nebo surfováním v tyrkysových vlnách, možná uvidíte i delfíny. Vydejte se za dobrodružstvím do pralesa, skákejte z vodopádů nebo se jen kochejte vodní tříští pod nimi. K večeři si vychutnejte delikátní arroz con gandules a několik chichaítos, po snad až kýčovitém západu slunce doporučujeme unikátní podívanou – příliv jak kdyby osvícený světluškami v jedinečné Bioluminescent Bay.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do San Juanu za 6 848 Kč

TOP akce: Karibský ostrov Portoriko z Mnichova i Vídně

Náhled letenky z Vídně do San Juanu za 8 054 Kč

TOP akce: Karibský ostrov Portoriko z Mnichova i Vídně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)