Mexiko z Vídně: letenky do Mexico City
10.1.2022

Mexiko z Vídně: letenky do Mexico City

8 555

O této nabídce

S akčními letenkami do Severní Ameriky se doslova roztrhl pytel. Za skvělou cenu si zaletíte také do Mexika. Zpáteční letenky z Vídně do Mexico City ulovíte v rezervačním systému aerolinky Iberia za parádní cenu 8 555 Kč. Dostupné je velké množství termínů po celou první poloviny nového kalendářního roku (s výjimkou termínů v dubnu v okolí Velikonoc). Základní tarif „Basic“ u Iberie obsahuje příruční zavazadlo a teplé jídlo během letů na zaoceánských segmentech. V rámci routingu vás bude čekat jen jeden přestup v Madridu v obou směrech.

PS: Zlevněné letenky do Mexico City ulovíte také v rezervačním systému aerolinky KLM. Tam ceny začínají na 9 261 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Před cestu do Mexika vám vystačí jen vyplněný formulář. Z důvodu přestupu v Madridu doporučujeme vyplnit také ten španělský.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinek IberiaKLM nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (á 56 × 40 × 25 cm) + osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen & květen + červen 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Mexika

Nechte svá těla se svobodně rozvlnit do latinskoamerických rytmů, temperament a živost Mexika vás polapí. Historie, tak moc pestré barvy, pálivá ale lahodná chuť místních pokrmů, panenská příroda, nekončící pláže, azurové moře, ruiny a pralesy. Ač Mexiko nejspíš máte z filmů spjaté s drogovými kartely a vysokou kriminalitou, věřte, že vás překvapí. Navštivte za brzkého rána, když se zpěv ptáčků teprve probouzí a z temně zelených deštných lesů stoupá pára, úchvatný komplex mayských pyramid Palenque. Prohlédněte si z výšky kaňony Barrancas del Cobre, pohled dolů z vlaku vám podlomí kolena. Stůjte v úžasu před masivními vodopády Cascada de Tamul. Projděte se městem Puebla, kachličkové domy dodávají pocit naprostého venkova. A všude voní tortilly a nachos a šťavnaté guacamole, do toho omamná chuť tequily a muži v sombrérech… Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Días tak taky jdi!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Mexico City za 8 555 Kč

Mexiko z Vídně: letenky do Mexico City


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Vídeň (VIE)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)