Levné letenky do Kalifornie – Los Angeles z Prahy
18.11.2023

Levné letenky do Kalifornie – Los Angeles z Prahy

10 678

O této nabídce

Další destinací, kterou nás těší spolupráce aerolinek American Airlines a British Airways, je oblíbená Kalifornie. Zpáteční letenky do Los Angeles z Prahy pořídíte za skvělých 10 678 Kč, a to s jedním pohodovým přestupem v Londýně (LHR). Termínů je k mání dostatek od ledna do května 2024, a to včetně květnových státních svátků – například v termínu od 30. dubna do 14. května.

Pokud máte spíš spadeno na Floridu či Chicago, mrkněte se na naše články o akčních letenkách z Prahy do Miami a z Prahy do Chicaga.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte letenky v tarifu „Main Cabin“, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 13 728 Kč a odbavené zavazadlo máte v ceně.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Hurá na pravý americký roadtrip

Čekají vás dlouhé hodiny za volantem, ale budou to nejlépe prosezené hodiny ve vašem životě. Uvidíte Joshua Tree Park s nejpodivnějšími stromy na světě a vyhlídkou až do Mexika. Pana Božského – Grand Canyon v celé jeho odzbrojující dokonalosti, ve které je přírodou tvořen. Antelope Canyon kde slunce s rudými kameny modelovanými vodou do neuvěřitelných tvarů sehrává ohromující stínové divadlo. Zion – posvátné místo – nejen pro návštěvníky, ale i zvířata, kterých při brouzdání řekou zahlédnete nespočet. Bryce Canyon – čarokrásné bludiště, kde skály vypadají jako kapající svíce, jež při východu a západu slunce doslova vzplanou, stejně jako každá vaše vzpomínka na tuhle cestu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Co by to bylo za roadtrip bez půjčeného auta, že? Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně. Ty nejlevnější si půjčíte už od 927 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup do USA již nemusíte mít očkování ani negativní test. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 10 678 Kč
Levné letenky do Kalifornie – Los Angeles z Prahy

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Los Angeles (LAX)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)