Prosluněná Florida: z Prahy do Miami
17.11.2023

Prosluněná Florida: z Prahy do Miami

10 957

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na letenky z Prahy do Chicaga z dílny aerolinek American Airlines a British Airways. Tato spolupráce nás těší i nadále, tentokrát levnými letenkami z Prahy do Miami na prosluněné Floridě. Pořídíte je za 10 957 Kč na dostatek termínů od ledna do dubna 2024. Po cestě vás čeká jeden přestup v britském Londýně (LHR). Uleťte zimě například v termínu od 4. do 19. března.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlépe vyjde v rámci tarifu Main Cabin, kdy za zpáteční letenku zaplatíte 14 007 Kč. Během zaoceánského letu se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za pohodou na Floridu

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Už se vás sbíhají sliny? Tak dobrou chuť!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Mimo Miami se na Floridě bez auta téměř neobejdete. Podívejte se tedy do naší autopůjčovny, kde najdete ideální káru na floridský roadtrip. Její cena začíná od 7 500 na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do Miami za 10 957 Kč
Prosluněná Florida: z Prahy do Miami


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Praha (PRG)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)