Levně do Kyrgyzstánu: Biškek i Oš nejen z Prahy
23.1.2024

Levně do Kyrgyzstánu: Biškek i Oš nejen z Prahy

od 2 433

O této nabídce

Každý milovník horských treků by měl alespoň jednou za život zavítat do Kyrgyzstánu. A ten je další destinací ze skvělé akce Pegasus Airlines. Města Biškek i Oš jsou k mání z Prahy – zpáteční letenky do Oše pořídíte za 2 433 Kč a do hlavního města za 2 939 Kč. Termíny jsou dostupné od dubna do začátku června. S nákupem neváhejte, neboť můžou být rychle fuč. Zaleťte si do Oše například v termínu od 19. do 29. dubna. Po cestě vás klasicky čeká přestup na sekundárním letišti v Istanbulu (SAW).

Pokud máte lépe dostupné letiště ve Vídni, Mnichově či Berlíně, mrkněte se na letenky do Kyrgyzstánu do našeho vyhledávače.

Určitě se mrkněte na další akce tureckého dopravce:

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 × 40 × 20 cm. Příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg je ve výši 917 Kč za směr. Na palubě Pegasus Airlines je občerstvení a nápoje na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za nejkrásnějšími treky do Kyrgyzstánu

Hlavním lákadlem Kyrgyzstánu zůstává dramatická scenérie – majestátní hory, rozeklaná skaliska, pastviny spásané bizony i skotem kočovníků. Ovšem jak drsná je příroda, tak vřelé srdce má místní obyvatelstvo. Seznamte se s nimi, povídejte, popijte kumys, kvašené kobylí mléko. Z Biškeku se vypravte kolem krásného jezera Issyk-Kul do Karakolu, navštivte tam Dungmanovu mešitu a katedrálu Svaté Trojice. Odtud pak vede mnoho cest do pohoří Ťan-Šan protkaného treky, které berou dech. Kochejte se nádhernými výhledy, respektujíc nemilosrdnost přírody. Odpočinek pro znavené tělo najdete v oblasti Sary Čelek, kde rostou ovocné lesy a zrají lahodné vlašské ořechy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kyrgyzstánu

Pro cesty do středoasijského státu nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kyrgyzstánu“.

Náhled letenky z Prahy do Oše za 2 433 Kč
Levně do Kyrgyzstánu: Biškek i Oš nejen z Prahy


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)