Akční letenky do Íránu: Teherán z Prahy, Vídně, Berlína i Mnichova
23.1.2024

Akční letenky do Íránu: Teherán z Prahy, Vídně, Berlína i Mnichova

od 2 181

O této nabídce

WOW! Aerolinka Pegasus Airlines nám opět nadělila akční letenky na Blízký východ a my začínáme s tipem na letenky do dechberoucího Íránu. Jeho hlavní město Teherán je dostupné z Prahy, Vídně, Berlína i Mnichova za super cenu, takže si vybere opravdu každý. Například letenky z Prahy pořídíte za skvělých 2 181 Kč, z ostatních odletových letišť nepatrně dráž. Termíny jsou k mání od dubna do června letošního roku, a to i přes květnové státní svátky. Ulovte si svůj termín, například od 4. do 17. května. Po cestě vás čeká jeden přestup na istanbulském letišti Sabiha Gökcen (SAW).

Příjemným benefitem tureckého nízkonákladového dopravce je přeprava velkého kabinového zavazadla o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm zdarma. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 20 kg, připravte si jednosměrný příplatek ve výši 917 Kč. Nápoje a občerstvení jsou na palubě pouze k zakoupení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Írán vás chytne a nepustí

Írán není tradiční destinací pro turisty a cestovatele, čímž paradoxně turisty a cestovatele láká. Bez vlivu západu, Írán se zastavil v čase. Navštivte pouštní město Yazd, orientálně zdobené, stavěné z hlíny, slámy a písku. Nocleh si najděte na střeše hotelu Orient, na starém kupeckém domě pod tisíci hvězd. Poznejte íránskou vřelost a pohostinnost, sdílejte s místními čaj a pokrm i hlubší promluvu. Smlouvejte na bazaru, ochutnejte pistácie z údolí Kharanaq. Vydejte se do Perského zálivu, poznejte jeho rybářské vesničky, přístavy, solné jeskyně…

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Před cestou si vyřiďte elektronické vízum na této stránce. Negativní test nebo očkovací certifikát nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Náhled letenky z Prahy do Teheránu za 2 181 Kč
Akční letenky do Íránu: Teherán z Prahy, Vídně, Berlína i Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)