Spojené arabské emiráty z Prahy v akci Pegasu
23.1.2024

Spojené arabské emiráty z Prahy v akci Pegasu

2 900

O této nabídce

Další peckou v podání Pegasus Airlines jsou letenky do Spojených arabských emirátů, opět z Prahy. Na křídlech této turecké nízkonákladovky si zaletíte do Dubaje (DXB) nebo Šardžá (SHJ) za 2 900 Kč. Termíny jsou dostupné od dubna do června (vč. státních svátků v květnu) a po cestě vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (SAW). Tak zažijte Dubaj a další místa v SAE například v termínu od 18. do 22. dubna.

Pokud máte lépe dostupné jiná odletová letiště, akční letenky do Emirátů jsou dostupné také z Vídně, Berlína a Mnichova. Najdete je snadno v našem vyhledávači. 

Nenechte si uletět také akci Pegasu do Íránu.

Pegasus Airlines umožňuje přepravu velkého kabinového zavazadla zdarma. Odbavené zavazadlo do 20 kg si přikoupíte za 917 Kč za směr. Během letů je občerstvení a nápoje pouze na prodej.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za pohodou do šílené Dubaje

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do SAE

Cesty do SAE jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete v našem článku „Koronavirus v SAE“.

Náhled letenky z Prahy do Spojených arabských emirátů za 2 900 Kč
Spojené arabské emiráty z Prahy v akci Pegasu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)