Letní Aljaška z Mnichova či Berlína
1.12.2023

Letní Aljaška z Mnichova či Berlína

12 069

O této nabídce

Je vaším snem podívat se na drsnou a divokou Aljašku? Tak to vás jistě potěšíme dnešním tipem. Aljaška je k mání s odletem z Mnichova za 12 069 Kč a také z Berlína za 12 484 Kč. Poletíte na křídlech Lufthansy, Discover Airlines či United Airlines a u nejlevnějších letenek je jeden segment operován vlakem Deutsche Bahnen. Termíny pořídíte v červnu a červenci, poté pak na konci léta v září a říjnu. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup ve Frankfurtu (FRA).

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € v jednom směru. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Divoká Aljaška si vás získá

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si pořádnou káru a prozkoumejte Aljašku. Perfektní auto najdete v naší autopůjčovně, kdy vás půjčovné v červnu vyjde od 5 000 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro vstup na území USA potřebujete elektronickou registraci ESTA. Očkování ani test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Anchorage za 12 069 Kč
Letní Aljaška z Mnichova či Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Discover Airlines

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)