Kam si zaletět na Velikonoce 2023
4.3.2023

Kam si zaletět na Velikonoce 2023

od 996

O této nabídce

S blížícími se Velikonočními svátky vám přinášíme speciální příspěvek zaměřený na téma „Kam si zaletět na Velikonoce“. Níže naleznete podrobně vypsané letenky začínající na 996 Kč. Odlety jsou z Prahy, ale i okolních letišť: Vídně, Bratislavy, Krakova, Berlína a Norimberku. Destinací je k mání opravdu požehnaně po celé Evropě a pár destinací je k mání i v Asii. Všechny lety jsou buď s aerolinkou Ryanair nebo Wizz Air. Ceny jsou uvedené bez Wizz Discount Clubu – jeho členové mohou dosáhnout na ještě krásnější ceny. Věříme, že si každý uloví tu svou velikonoční letenku!

Podmínky pro cestování

Cesty do světa

Všechny aktuální informace ohledně podmínek vstupu najdete v našem rozcestníku „Destinace“. V jednotlivých destinacích stačí přejít na záložku COVID-19, kde se nachází vše potřebné.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Varšavy za 996 Kč.
Kam si zaletět na Velikonoce 2023


Bude se hodit

Letiště Reus (REU)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)