Kalifornie: zimní letenky z Mnichova do San Francisca
25.4.2023

Kalifornie: zimní letenky z Mnichova do San Francisca

10 370

O této nabídce

Pokračujeme v dolování hezkých nabídek z aktuálně probíhající promo akci letecké společnosti TAP Air Portugal. Za výhodnější ceny ulovíte také letenky na západní pobřeží Spojených států amerických, do Kalifornie. Zpáteční letenky z Mnichova do San Francisca na vás čekají za 10 370 Kč. Dostatek dostupných termínů, od ledna do března příštího roku, potěší zejména cestovatele, kteří dokáží plánovat s dostatečným předstihem. Mrkněte proto do našeho kalendáře, kde je naleznete přehledně vypsané.

Cestou do Severní Ameriky i zpět vás čeká jeden krátký přestup v Lisabonu (LIS), který si v případě potřeby můžete prodloužit. Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. Pokud si nedokážete představit cestu bez zavazadla odbaveného, kupte letenky ve vyšším tarifu „Basic“ s příplatkem cca  1 200 Kč/směr.

Další zajímavé promo akce od TAP Air Portugal:

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Aktuální podmínky pro vstup do země platí do 11. května 2023. Posléze se konečně očekává jejich uvolnění.

Před cestou do USA je stále nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přeci nebudete celou dovolenou trávit jen v San Franciscu. Proto určitě doporučujeme zapůjčit si auťák a vyrazit poznat i další skvosty západního pobřeží USA. Do Los Angeles to máte s auťákem za pár a pak pokračujte vstříc národním parkům Sequioa, Joshua Tree nebo Yosemite. S vlastní károu – žádný problém. Prima nabídku naleznete přímo v naší autopůjčovně sdružující přední světové hráče v tomto oboru.

Náhled letenky z Mnichova do San Francisca za 10 370 Kč

Kalifornie: zimní letenky z Mnichova do San Francisca


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)