Z Mnichova či Berlína do Brazílie: Rio de Janeiro i Sao Paulo
24.4.2023

Z Mnichova či Berlína do Brazílie: Rio de Janeiro i Sao Paulo

12 698

O této nabídce

Akční letenky do Latinské Ameriky jsou dnes spíše výjimkou, tudíž nepřehlédněte tuto super nabídku aerolinky TAP Air Portugal. Ta nabízí zpáteční letenky z Mnichova či Berlína do Brazílie – konkrétně do Sao Paula a Ria de Janeira. Termíny jsou dostupné v únoru a březnu příštího roku, kdy v Brazílii panují příjemné teploty a navíc probíhá slavný karneval v Riu. Ceny začínají na 12 698 Kč v případě letů do Sao Paula, do Ria de Janeira si zaletíte o pár stovek dráž. Jako příkladový termíny uvádíme letenku z Berlína do Sao Paula od 20. února do 6. března příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS).

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a jednu osobní věc (klasicky kabelku či malý batoh). Potřebujete-li odbavené zavazadlo, vyjde vás nejlevněji tarif Basic za 15 047 Kč, který zahrnuje zavazadlo do 23 kg. Během letů bude podáváno teplé i studené občerstvení a k mání bude i široká nabídka nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Brazílie

Pokud jste očkovaní proti onemocnění COVID-19, nepotřebujete se prokazovat negativním testem. V opačném případě musíte mít negativní test ne starší než 24 hodin. Do února se však může mnohé změnit, nezapomeňte před odletem navštívit naší stránku „Koronavirus v Brazílii“.

Při přestupu v Lisabonu neplatí žádná speciální opatření.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Temperametní Brazílie

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvažte a leťte poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Sao Paula za 12 698 Kč
Z Mnichova či Berlína do Brazílie: Rio de Janeiro i Sao Paulo

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)