Mexiko v sezóně: z Berlína a Mnichova do Cancúnu
19.4.2023

Mexiko v sezóně: z Berlína a Mnichova do Cancúnu

9 592

O této nabídce

Temperamentní Mexiko by si na vlastní kůži měl zažít každý. Naplánujte si dovolenou v Mexiku na příští sezónu už teď. Aerolinka TAP Air Portugal nabízí letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu od ledna do března příštího roku. Za letenku na Yucatán zaplatíte krásných 9 592 Kč s odletem z Berlína a 9 603 Kč s odletem z bavorského Mnichova. Jako příkladový termín uvádíme odlet z Berlína 27. ledna a návrat 9. února. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS), během kterého se vydejte na průzkum tohoto kouzelného města.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo si kupte v rámci tarifu „Basic“, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 11 930 Kč (v případě odletu z Berlína). Těšit se můžete na teplé občerstvení  a malý snack během letů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Mexika

Pro cesty do Mexika již nepotřebujete dokládat žádné očkování, testy ani formuláře. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

To samé platí i pro přestup v Portugalsku. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Temperamentní Mexiko

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak se nejlépe pohybovat po Mexiku? No přeci půjčeným autem, které si jednoduše rezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího auta na dva týdny vás vyjde na 8 840 Kč.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 9 592 Kč
Mexiko v sezóně: z Berlína a Mnichova do Cancúnu

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)