Zimní letenky na Floridu: Miami z Berlína, Mnichova nebo Prahy
21.4.2023

Zimní letenky na Floridu: Miami z Berlína, Mnichova nebo Prahy

8 882

O této nabídce

Včera jsme vám přinesli tip na akční letenky z Prahy do New Yorku za 9 953 Kč a dnes v servírování tipů na letenky do Spojených států amerických budeme pokračovat. V aktuální promo akci letecké společnosti TAP Air Portugal pořídíte také levné letenky na Floridu. Zpáteční letenky do Miami s odletem z Mnichova a Berlína na vás čekají od 8 882 Kč. Zpáteční letenky z Prahy poté ulovíte za 12 tisíc Kč. Radost budou mít zejména cestovatelé, jimž nedělá problém plánovat své cesty s výrazným předstihem – jedná se totiž o letenky na zimní sezonu 2024 (tedy ideální čas k útěku za teplým počasím na Floridu).

Cestou do Severní Ameriky i zpět vás čeká jeden krátký přestup v Lisabonu (LIS), který si v případě potřeby můžete prodloužit. Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. Pokud si nedokážete představit cestu bez zavazadla odbaveného, kupte letenky ve vyšším tarifu „Basic“ s příplatkem cca  1 200 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Aktuální podmínky pro vstup do země platí do 11. května 2023. Posléze se konečně očekává jejich uvolnění.

Před cestou do USA je stále nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Procestujte Floridu

Cestujte Floridou s hlavou v oblacích, protože tolik jestřábů jinde neuvidíte. Cestujte s nohama v kanoi, jinak vám je ve Wekiva parku uhryzne aligátor. Cestujte s prázdnými žaludky, abyste v Jacksonville ochutnali dokonalé Sushi Burrito. Cestujte s očima na stopkách, aby vás v St. Augustine, nejstarším městě USA opředeném legendami, nepřepadli piráti! Cestujte s vědomím, že vám sem tam přes cestu přeběhne želva. Cestujte Floridou s odhodláním surfovat v Cocoa Beach a letět ke hvězdám v Kenedy Space Center. Cestujte Floridou a nezapomeňte na Ďáblův chřtán – jeskyni, ve které se vykoupete v té nejčistší vodě na světě. Cestujte Floridou, je nezapomenutelná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z dovolené na Floridě doslova vyždímali maximum, půjčte si určitě káru. Bez ní vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven. Auťák na vás pak může čekat již po příletu do Miami přímo na letišti. Pronájem vozidla vyjde na cca 1 200 Kč/den.

Náhled letenky z Mnichova do Miami za 8 882 Kč

Zimní letenky na Floridu: Miami z Berlína, Mnichova nebo Prahy


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)