Z Prahy do New Yorku: akční letenky od TAP Air Portugal
20.4.2023

Z Prahy do New Yorku: akční letenky od TAP Air Portugal

9 953

O této nabídce

Letenky z Prahy do New Yorku „pod desítku“ jsou vždycky skvělou příležitostí ponoukající k výletu za Atlantský oceán. Využijte aktuální promo akce portugalského národního dopravce TAP Air Portugal, v jehož nabídce pořídíte zpáteční letenky z Prahy do New Yorku za 9 953 Kč. Vybírat lze z rozličného množství termínů od října 2023 do března 2024. Nejvíce jich je k mání během prvního kvartálu příštího kalendářního roku.

Cestou do Severní Ameriky i zpět vás čeká jeden krátký přestup v Lisabonu (LIS), který si v případě potřeby můžete prodloužit. Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. Pokud si nedokážete představit cestu bez zavazadla odbaveného, kupte letenky ve vyšším tarifu „Basic“ s příplatkem cca  1 200 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Aktuální podmínky pro vstup do země platí do 11. května 2023. Posléze se konečně očekává jejich uvolnění.

Před cestou do USA je stále nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 953 Kč

Z Prahy do New Yorku: akční letenky od TAP Air Portugal


Bude se hodit

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)