Z Prahy do Senegalu: Dakar na křídlech TAP Air Portugal
24.4.2023

Z Prahy do Senegalu: Dakar na křídlech TAP Air Portugal

9 717

O této nabídce

Ve velké promo nabídce portugalského národního dopravce TAP Air Portugal ulovíte také levné letenky do Afriky. Vydejte se kupříkladu do jedné z nejrozvinutějších a zároveň nejbezpečnějších zemí v západní Africe, do Senegalu. Zpáteční letenky z Prahy do Dakaru koupíte za sympatickou cenu 9 717 Kč. Termíny jsou dostupné převážně během podzimních měsíců (říjen a listopad), ale několik jich naleznete také zkraje nového roku (přelom ledna a února).

Cestou do Severní Ameriky i zpět vás čeká jeden krátký přestup v Lisabonu (LIS), který si v případě potřeby můžete prodloužit. Základní tarif „Discount“ obsahuje přepravu dvou příručních zavazadel. Výhodně ale v případě cesty do Dakaru vyjde také vyšší tarif „Basic“ (vč. odbaveného zavazadla), který tentokráte pořídíte za minimální příplatek á cca 130 Kč/směr.

Další zajímavé promo akce od TAP Air Portugal:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Cestování do Senegalu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Dakaru za 9 717 Kč

Z Prahy do Senegalu: Dakar na křídlech TAP Air Portugal


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)