Kalifornie: z Prahy a Ostravy do Los Angeles s polským LOTem
10.11.2023

Kalifornie: z Prahy a Ostravy do Los Angeles s polským LOTem

11 143

O této nabídce

Kromě levných letenek do New Yorku od 8 805 Kč pořídíte v současné nabídce polské aerolinky LOT také zlevněné letenky na západní pobřeží Spojených států amerických. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) nebo Ostravy (OSR) do Los Angeles (LAX) koupíte za ceny od 11 143 Kč. O fous levněji vyjdou letenky s odletem z moravskoslezského pomezí, na druhou stranu odlety z Prahy nabídnou širší paletu dostupných termínů. V obou případech vás routing do Severní Ameriky i zpět povede přes polskou Varšavu (WAW), kde absolvujete vždy jeden pohodový přestup. A co termíny? Mrkněte se do našich kalendářů níže, kde jsou všechny přehledně vypsány.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobnýprůvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Ostrava.

Vydejte se za zážitky do Kalifornie

Kalifornie je jako jeden z těch živých snů, ze kterých se nikdy nechcete probudit – kabriolet, sluneční brýle, vítr kolem uší a široký úsměv. V horku se lesknoucí nekonečně rovné silnice, na kterých nepotkáte živáčka. Slavný Holywood v Los Angeles, všudypřítomná vůně tacos a muzeum na lodi Midway v San Diegu, svítící oči kojotů kroužících po setmění v Joshua Tree parku. Pozorování velryb v Monterey, divoká kopyta koní na rodeu v Salinas. Okouzlující vodopády v Yosemitech, fantastická newyorská pizza strýčka Rocca v Santa Barbaře. Šílená žízeň v Údolí smrti a plavba rozbouřeným oceánem k Alkatrazu v San Francisku. Sněte sladce!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree, Sequioa atd. V takovém případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i vlastní auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Ostravy do Los Angeles za 11 143 Kč

Kalifornie: z Prahy a Ostravy do Los Angeles s polským LOTem


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)