USA: New York z Ostravy a Prahy na mnoho termínů s LOTem
8.11.2023

USA: New York z Ostravy a Prahy na mnoho termínů s LOTem

8 805

O této nabídce

Levné letenky z Prahy do New Yorku za ceny nižší 10 tisíc Kč aktuálně ulovíte v nabídce hned několika aerolinek. Vydejte se do ikonického města za Atlantským oceánem na křídlech polské letecké společnosti LOT, která nabízí odlety nejen z Prahy (PRG), ale také z Ostravy (OSR). A právě při odletu z města ležícího na pomezí Moravy a Slezska ulovíte ty nejlevnější letenky do New Yorku (JFK) za skvělou cenu 8 805 Kč! Zpáteční letenky z české metropole poté vyjdou jen nepatrně dráže, a to na 9 tisíc Kč. V obou případech vás routing do Severní Ameriky i zpět povede přes polskou Varšavu (WAW), kde absolvujete vždy jeden pohodový přestup. A co termíny? Mrkněte se do našich kalendářů níže, kde jsou všechny přehledně vypsány.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Ostrava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Cesta do USA

Cestování do Spojených států amerických je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním vám pomůže náš podrobný návod.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Ostravy do New Yorku za 8 805 Kč

USA: New York z Ostravy a Prahy na mnoho termínů s LOTem


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Praha (PRG)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)