Kalifornie: do San Francisca z Berlína a Mnichova v první polovině roku
19.1.2024

Kalifornie: do San Francisca z Berlína a Mnichova v první polovině roku

10 311

O této nabídce

Západ USA by měl navštívit každý milovník roadtripů a přírody. Pokud jste si ještě tuto milou povinnost neodškrtli, tak se vám bude hodit náš dnešní tip. Tím jsou letenky do kalifornského San Francisca z Berlína a Mnichova. Z hlavního města Německa je pořídíte za 10 311 Kč a z Bavorska za 10 603 Kč. Poletíte na křídlech aerolinek American Airlines a British Airways, vždy s jedním přestupem v Charlotte (CLT) nebo Londýně (LHR). A termíny? Těch je k mání více než dost od ledna do května 2024, včetně Velikonoc i státních svátků – třeba od 12. do 25. března. 

Zdarma si sebou vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc (malý batoh nebo kabelku). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte si letenky v tarifu Main Cabin, kdy ho máte v ceně a vyjdou vás na 13 281 Kč. Během zaoceánského letu se můžete těšit na teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov nebo průvodce parkováním na letišti Berlín.

To nejlepší z USA

Čekají vás dlouhé hodiny za volantem, ale budou to nejlépe prosezené hodiny ve vašem životě. Uvidíte Joshua Tree Park s nejpodivnějšími stromy na světě a vyhlídkou až do Mexika. Pana Božského – Grand Canyon v celé jeho odzbrojující dokonalosti, ve které je přírodou tvořen. Antelope Canyon kde slunce s rudými kameny modelovanými vodou do neuvěřitelných tvarů sehrává ohromující stínové divadlo. Zion – posvátné místo – nejen pro návštěvníky, ale i zvířata, kterých při brouzdání řekou zahlédnete nespočet. Bryce Canyon – čarokrásné bludiště, kde skály vypadají jako kapající svíce, jež při východu a západu slunce doslova vzplanou, stejně jako každá vaše vzpomínka na tuhle cestu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Roadtrip bez půjčené káry prostě nejde, takže šup do naší autopůjčovny. Perfektní vozidlo si půjčíte od 861 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování a negativní test nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Berlína do San Francisca za 10 311 Kč
Kalifornie: do San Francisca z Berlína a Mnichova v první polovině roku


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště San Francisco (SFO)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)