Jižní Amerika: z Prahy do Chile na podzimní termíny
13.2.2024

Jižní Amerika: z Prahy do Chile na podzimní termíny

17 307

O této nabídce

Letenek do Jižní Ameriky je jako šafránu a jejich cena se šplhá k astronomickým výšinám. Dnes vám ale přinášíme tip na letenky z Prahy do dalekého Chile, které jsme tu opravdu dlouho neměli. Za fajnových 17 307 Kč je pořídíte na termíny od konce října do první poloviny prosince díky aerolinkám ze Star Alliance – Swiss International Air Lines, Air Canada a Lufthansa. Po cestě vás čekají vždy dva přestupy, nejčastěji v Curychu, Torontu či Mnichově a cílovým přístavem bude hlavní město Santiago. Pokud vás Chile láká, tak si tyto letenky rozhodně nenechte uletět a vyrazte do Jižní Ameriky například v termínu od 30. října do 14. listopadu.

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, koupíte si ho za příplatek 1 440 Kč v jednom směru. Na dálkových letech dostanete občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ochutnejte Jižní Ameriku

Chile se táhne pobřežím i pohořím podél snad celé Jižní Ameriky, zahrnuje několik podnebí i vegetačních pásem. Nad tyrkysovými jezery a třpytivou hladinou Tichého oceánu se tak tyčí zasněžení horští velikáni, mohutné sopky a ledovce jsou obklopené suchou pouští. V panenské přírodě úchvatné Patagonie nezkrotné pumy číhají na divoce žijící lamy, okolní krajina je nepopsatelná. Vydejte se až na konec světa, z mysu Horn se svou dramatickou atmosférou a rozzuřeným mořem naskakuje husí kůže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile a přestup v Kanadě

Vstup na území Chile není nikterak byrokraticky zatížený, nepotřebujete očkování ani negativní test. Kvůli přestupu v Kanadě si však nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Chile“ a „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Prahy do Chile za 17 307 Kč
Jižní Amerika: z Prahy do Chile na podzimní termíny


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Air Canada

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)