Jihoamerické Chile z Amsterdamu v „business class“
9.6.2022

Jihoamerické Chile z Amsterdamu v „business class“

27 145

O této nabídce

Poslední dobou není nouze ani zajímavé tarify v „business class“ – na začátku týdny jsme vám přinesli tip na akční letenky od společnosti Saudia do Asie i Afriky a dnes budeme pokračovat nabídkou „busines class“ letenek od německé Lufthansy. Stylově můžete vyrazit do jihoamerického Chile. Zpáteční letenky z Amsterdamu do Santiaga de Chile pořídíte v rezervačním systému aerolinky za hezkou cenu 27 145 Kč.  Termíny jsou dostupné na přelomu března a dubna nadcházejícího roku (konec léta v Chile), a to včetně velikonočních svátků. A vzhledem k dlouhým letům si tento routing v „business class“ rozhodně užijete!

Kromě Lufthansy, která bude operovat segmenty z Amsterdamu do Frankfurtu a následně z Frankfurtu do Bogoty, vyzkoušíte také služby jihoamerického LATAMu mezi Bogotou a Santiagem a na zpáteční cestě americké United Airlines.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

 • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
 • plně polohovatelné sedačky
 • skvělý catering během letu (vč. alkoholických nápojů)
 • možnost navštívit letištní salonky
 • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Cesta do Chile

Před cestou do Chile již není nutné disponovat žádným dokladem bezinfekčnosti. Vystačíte si s vyplněným formulářem a cestovním pojištěním.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chile“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston (na zpáteční cestě) potřebovali doklad o očkování a zároveň negativní test + taktéž elektronickou registrace ESTA. Do jara příštího roku ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa
 • Zavazadla: 2 ks odbavených á 32 kg + 2 příručáy á 8 kg/ks
 • Dostupnost: březen/duben 2023
 • Příkladové termíny:
  • 22. 3. – 5. 4. za 27 145 Kč
  • 29. 3. – 12. 4.  za 27 145 Kč – přes Velikonoční svátky

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Přískoky do Amsterdamu

Přískoky do nizozemské metropole pořídíte relativně snadno. Aktuálně můžete vybírat především z nabídky tamějšího vlajkového dopravce KLM, který trasu z Prahy do Amsterdamu operuje 3–4× každý den. Na trase létá také nízkonákladová aerolinka easyJet.

Pokud budete cestovat nalehko, pořídíte zpáteční letenku do Amsterdamu za ceny oscilující kolem 2 tisíc Kč. V případě preference cestování s odbaveným zavazadlem počítejte s cenou kolem 4 tisíc Kč za zpáteční letenku.

Co vás čeká v Chile?

Rozervaná skaliska mohutných And, tyrkysová jezírka omývající křišťálový ledovec. Lamy pasoucí se v nespoutané krajině, ladné a svobodné. Oranžové a rudé písky pouště Atacama zdobené solnými pláněmi, jak kdyby pokryté sněhem. Lesy a pralesy se zvukovou kulisou zurčení potůčků a burácení vodopádů, scenérie, které svou krásou rozbrečí i nejtvrdšího dobrodruha. Tak na co ještě čekáte? Popadněte krosny, obujte pohory a vydejte se do Chile, na dechberoucí konec světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Amsterdamu do Santiaga de Chile v „business class“ za 27 145 Kč

Jihoamerické Chile z Amsterdamu v "business class"


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Frankfurt (FRA)

LATAM Airlines

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)