V „business class“ do Asie i Afriky z Athén
6.6.2022

V „business class“ do Asie i Afriky z Athén

21 879

O této nabídce

Další várku zajímavě naceněných letenek v „business class“ si pro cestovatele přichystala saúdskoarabská letecká společnost Saudia. Stylové zpáteční letenky v prémiové letecké třídě pořídíte při odletu z Athén. Vydat se můžete například do jihovýchodní Asie (Indonésie či Singapur), na ostrovy v Indickém oceánu (Maledivy či Mauricius) nebo třeba do Súdánu. Nejlevnější letenky v „business class“ pořídíte z Athén do indonéské Jakarty, a to za 21 879 Kč – podle nás je to zároveň také nejhodnotnější úlovek z nabízených možností. Standardně se cena těchto letenek pohybuje nad hranicí 50 tisíc Kč.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • cestu moderním Boeingem 777 na letu z Džiddy do cílové destinace
  • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
  • možnost navštívit letištní salonky – v Džiddě, kde vás čekají delší přestupy, byla před pár měsíci otevřena zbrusu nová „AlFursan lounge“
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Přískoky do Athén

Z Prahy se do Athén dostanete na křídlech aerolinek Eurowings nebo Aegean. V případě prvně zmiňované lze pořídit zpáteční letenky kolem 3-4 tisíc Kč. Ještě levnější přískoky do řecké metropole pořídíte v případě odletu z Vídně. Ryanair létá každý den a zpáteční letenky aktuálně vyjdou do cca 100 €.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Podmínky se liší dle konkrétní destinace a přehledně shrnuté je najdete v našich průvodcích.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Athén do Jakarty za 21 879 Kč

V "business class" do Asie i Afriky z Athén


Bude se hodit

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)