Gruzie: letenky do Tbilisi z Prahy, Vídně, Berlína a Mnichova
24.1.2024

Gruzie: letenky do Tbilisi z Prahy, Vídně, Berlína a Mnichova

od 2 965

O této nabídce

Jízda v podobě levných letenek od Pegasus Airlines ještě nekončí. Další destinací je nádherná Gruzie, levné letenky zpravidla seženete do města Kutaisi. Tentokrát vám ale přinášíme tip na letenky do hlavního města Tbilisi (TBS) z Prahy, Vídně, Berlína i Mnichova. Za cenu začínající na 2 965 Kč pořídíte termíny od března do začátku června letošního roku. Co třeba termín od 29. května do 4. června? Po cestě vás klasicky čeká jeden přestup v Istanbulu na letišti Sabiha Gökcen (SAW).

Zdarma si do Gruzie vezmete kabinové zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 20 cm. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 20 kg, připravte si příplatek 917 Kč v jednom směru. Nápoje a občerstvení jsou na palubě Pegasu k zakoupení.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Do Gruzie nejen za přírodou

Gruzie je úchvatným skloubením majestátních hor a ledovcových údolí s bohatou historií, pohostinností místních obyvatel a moderní architekturou. Je perlou ležící mezi dvěma kontinenty, mezi Malým a Velkým Kavkazem. Obdivujte zde burácející vodopády a klidná křišťálová jezírka. Putujte pohořím, zavítejte až ke kostelu Nejsvětější Trojice v Gergeti, ležícímu ve více než dvou tisících metrech, obklopen ještě výše čnícími velikány. Procházejte se po hradbách pevnosti Narikala. Ochutnejte výborné místní speciality, jako masem plněné knedlíčky khinkali a slaný koláč khachapuri. Zachutnají vám natolik, že si ještě budete brát recept.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gruzie

Cesty do Gruzie jsou zcela volné, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Gruzii“.

Náhled letenky z Prahy do Tbilisi za 2 965 Kč
Gruzie: letenky do Tbilisi z Prahy, Vídně, Berlína a Mnichova

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)