Dechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo Prahy
16.1.2023

Dechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo Prahy

5 086

O této nabídce

Zaleť si do nejsevernějšího města na světě, které se pyšní i nejsevernějším pivovarem a nejsevernějším barem světa – zaleť si do Longyearbyen na norských Špicberkách. Aerolinka SAS teď nabízí akční letenky na Špicberky z Osla, Berlína a Prahy! Ceny letenek z Osla začínají již na 3 564 Kč a lze na ně pohodlně navázat levnými letenkami z polských Katowic od Ryanair s celkovou cenovkou 5 086 Kč, anebo počkat na ještě levnější letenky do Osla třeba s aerolinkou Wizz Air. Alternativně lze do Osla letět z Prahy s aerolinkou Eurowings, a to již od 2 708 Kč. Pohodlné lety s garantovanými přestupy přímo na Špicberky pak nabízí SAS z Berlína, a to již od 6 778 Kč, nebo z Prahy – již od 8 408 Kč. V nabídce je mnoho termínů na celé léto!

Tak už na nic nečekejte a navštivte zemi, kde žije více ledních medvědů než lidí, kde se vám podlomí kolena z dechberoucích scenérií a kde můžete s trochou štěstí pozorovat úchvatnou polární záři. Špicberky vás chytnou a už nikdy nepustí!

Podmínky pro cestování

Cestování do Norska

Pro vstup do Norska není nutné splňovat žádné speciální podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19. Aktuální vstupní podmínky sledujte blíže době vašeho odletu na stránce Koronavirus v Norsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky na Špicberky

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Náhled letenky na Špicberky

Dechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo Prahy
Dechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo Prahy
Dechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo PrahyDechberoucí letní Špicberky z Katowic, Berlína nebo Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)