Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1
21.6.2022

Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1

9 629

O této nabídce

Relax na pláži není vaším šálkem kávy? Máme pro vás něco zajímavějšího: poznávání orientální Asie se zastávkami v Káthmándú, Dillí, Bombaji, Maskatu a Abú Dhabí, a to celé pod 10 tisíc korun. Objevíte tak nejvyšší hory světa, rušná města, dechberoucí chrámy a stúpy zdobené barevnými modlitebními praporky, vyprahlé pouště, oázy, honosné mešity a neuvěřitelné kulturní rozdíly během jediné cesty. Poletíte z Prahy s návratem do Budapešti, nebesy vás pronesou letadla aerolinek Jazeera Airways, Air India, Go First a Wizz Air. Indii pak procestujete autenticky jako místní po železnici, a to celodenním vlakem z Dillí do Bombaje za 120 Kč.

Letenky rezervujte jednotlivě na odkazech níže. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku. S sebou na palubu letadla si můžete vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech do  40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přeprava většího zavazadla podléhá u vybraných aerolinek poplatkům.

Levné letenky do Asie

  • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování v souvislosti s epidemií COVID-19

Nezapomeňte sledovat podmínky vstupu do jednotlivých zemí vašeho itineráře. Aktuální informace naleznete v našich článcích Korovanirus v Nepálu, Koronavirus v Indii, Koronavirus v Ománu a Koronavirus ve Spojených arabských emirátech. Pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky.

Víza

Informace o vízových povinnostech do celého světa naleznete v našem článku Cestovní pas ČR. Pro vstup do Nepálu je nutné vyřídit víza po příletu za poplatek 30 USD. O víza do Indie a do Ománu žádejte online. Pro vstup do Spojených arabských emirátů není žádné vízum požadováno.

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Náhledy letenek

Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1
Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1
Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1
Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1
Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Air India

Jazeera Airways

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)