Transavia

Poslední aktualizace 7/2016

Transavia.com  je holandská nízkonákladová letecká společnost. Působí zcela samostatně, nezávisle na svém majiteli, letecké společnosti Air France-KLM. Hlavní základna společnosti je v Amsterdamu na letišti Schiphol (AMS), další základny v Holandsku jsou letiště Rotterdam Haag (RTM) a Eindhoven (EIN). Francouzská pobočka společnosti má hlavní základnu na pařížském letišti Orly (ORY). Tato společnost většinu svých letů směřuje do okolí středozemního moře a dalších jižních destinací i mimo Evropu.

Prahy létá do:

  • Paris – Orly (ORY)

Vídně létá do:

  • Rotterdam / Haag (RTM)

Mnichova létá do:

  • Paris – Orly (ORY), Porta (OPO), Fara (FAO), Marakéše (RAK) a dalších destinací.

Berlína (Tegel) létá do:

  • Rotterdam/Haag (RTM)
  • Nantes (NTE)

Stránka dopravce: Transavia.com

On-line check-in: Transavia on-line check-in

Kód aerolinky: HV/TRA

Telefonní kontakt: + 352 270 027 28

Kontaktní formulář: Transavia – kontaktní formulář

Používaný druh letadel: Boeing 737 – 700 a Boeing 737 – 800

Kabinové zavazadlo: Max. 55 x 40 x 25 cm, maximální hmotnost 10 kg, garantovaně do letadla se dostanete do rozměrů 45 x 40 x 25 cm

Zavazadlo k odbavení: Viz tabulka níže. Při pořízení on-line na webu aerolinky je cena zavazadel mezi 15 – 82 EUR. Single flight dle tabulky je myšlen jednosměrný let.

Platba letenek: Platba letenek je vždy bez poplatku. Nevýhodou je, že ale nepodporují kreditní karty Diners club a kartu Maestro.

TIP: Pokud si ještě nejste jistí, kdy byste chtěli letět a jste flexibilní, Transavia nabízí při rezervaci velice přehledný kalendář temínů s cenami.

žádný komentář

 

Máte jakýkoliv dotaz? Nebojte se zeptat, rádi odpovíme.