Lednové víkendové výlety z Prahy do Paříže
15.10.2022

Lednové víkendové výlety z Prahy do Paříže

1 672

O této nabídce

Zahajte cestovatelský rok 2023 víkendový výletem do Paříže. V nabídce letecké společnosti Transavia aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Paříže za parádní cenu 1 672 Kč! Transavia je navíc jedna z posledních nízkonákladových aerolinek, která vám dovolí zdarma přepravit klasické příruční zavazadlo (např. palubní kufr) + druhý menší příručák (např. batoh). Termíny jsou dostupné na každý lednový víkend. Vybírat lze z cest na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle, tak i přímo čistých víkendových otoček s odletem v sobotu ráno a návratem v neděli večer! Zkrátka ideální tip na víkendový výlet, k němuž nebude nutné čerpání ani jednoho dne dovolené.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Paříže

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 672 Kč

Lednové víkendové výlety z Prahy do Paříže


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Transavia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)