Z Prahy do Paříže na romantické zimní víkendy
10.8.2023

Z Prahy do Paříže na romantické zimní víkendy

1 868

O této nabídce

Levné letenky do Paříže tradičně ulovíte v nabídce nízkonákladové letecké společnosti Transavia. Za lákavé ceny jsou aktuálně dostupné letenky z Prahy do Paříže na zimní víkendové otočky. V sobotu ráno vyrazíte z Prahy, abyste o dvě hodiny později přistáli na pařížském letišti Orly (ORY). V neděli navečer vás poté čeká totožná cesta v obráceném směru. K výletu tedy nepotřebujete ani jeden den dovolené. A na kolik taková víkendová otočka vyjde? Zpáteční letenky z Prahy do Paříže ulovíte za ceny od 1 868 Kč – vybírat přitom lze prakticky ze všech víkendů během ledna, února i března. Transavia je navíc velmi štědrým lowcost dopravcem, když stále umožňuje zdarma přepravit i velké příruční zavazadlo (typicky kufr na kolečkách).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Na víkend do Paříže

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 868 Kč

Z Prahy do Paříže na romantické zimní víkendy


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Transavia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)