Z Prahy do Paříže na lednové víkendy
8.11.2022

Z Prahy do Paříže na lednové víkendy

1 532

O této nabídce

Na lednové víkendové výlety můžete směle vyrazit do Paříže! Do metropole ležící nad řekou Seinou se dopravíte na křídlech Transavie či Vuelingu. Zpáteční letenky z Prahy do Paříže (na letiště Orly) pořídíte za ceny od 1 532 Kč. V případě Vuelingu se jedná o výlety od pátku (ráno) do neděle (odpoledne), zatímco u konkurenční Transavie pořídíte rotace na čistý víkendový výlet s odletem v sobotu ráno a návratem v neděli večer. A navíc Transavia umožňuje zdarma přepravu dvou příručních zavazadel (vč. klasického palubního kufru).

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cestování do Francie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Víkendová Paříž

Taky vám v břiše poletují motýlci? Paříž je prostě láska na první pohled! Posnídejte křupavý croissant na lavičce nad Seinou, zaposlouchejte se do zvonění všudypřítomných kostelů nebo sledujte ruch velkoměsta z tolik milované Eiffelovky. Navštivte záhadnou Mona Lisu ve strhujícím Louvru nebo se nechte okouzlit majestátní katedrálou Notre Dame. Z Lucemburských zahrad se projděte po některém z úchvatných mostů až k posvátné bazilice Sacré Coeur. A navečer? Určitě sklenička šampaňského a kabaretní představení v Moulin Rouge – chrámu noční Paříže.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 532 Kč

Z Prahy do Paříže na lednové víkendy


Bude se hodit

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Letiště Praha (PRG)

Transavia

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)