Nová linka z Prahy do Ženevy od Eurowings
6.12.2022

Nová linka z Prahy do Ženevy od Eurowings

Další skvělé zprávy z Letiště Václava Havla v Praze (PRG)! Za nejčerstvější novinkou v nabídce letů z Prahy stojí německá aerolinka Eurowings, která s příchodem letního letového řádu zahájí pravidelné lety z Prahy do Ženevy. Na nové lince do Švýcarska se bude létat 4× týdně. Podrobnosti pro vás shrnujeme níže.

Předešlé ohlášené novinky z Prahy pro letní sezonu 2023:

Nová linka z Prahy do Ženevy

První novinkou v servírovanou leteckým dopravcem Eurowings je nová linka z Prahy do Ženevy. Provoz na ní dopravce zahájí ve středu 29. března 2023 a počítá se čtyřmi rotacemi týdně (středa, čtvrtek, pátek a neděle).

Na pravidelném spojení k Ženevskému jezeru bude německý nízkonákladový dopravce konkurovat easyJetu, který linku provozuje celoročně, a nejspíše také Swiss International Air Lines, kteří mezi oběma městy létají přes letní sezonu.

Letový řád

středa, pátek

  • Praha – Ženeva -> 19:50 – 21:20
  • Ženeva – Praha -> 22:00 – 23:35

čtvrtek

  • Praha – Ženeva -> 15:45 – 17:15
  • Ženeva – Praha -> 17:55 – 19:30

neděle

  • Praha – Ženeva -> 14:35 – 16:05
  • Ženeva – Praha -> 16:45 – 18:20

Ceny letenek

Jak je patrné ze zveřejněného letového řádu, letenky jsou již nahrány do rezervačního systému aerolinky. V případě Eurowings jsou ale vždy po zveřejnění ceny letenek na nových linkách nastaveny na téměř astronomické částky. S nákupem rozhodně zatím doporučujeme vyčkávat. Aby vám žádné žhavé letenky do Ženevy neunikly, stáhněte si naši skvělou aplikaci a nastavte si hlídače letenek dle svého gusta.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)