Nová pravidelná linka z Prahy do Bilbaa od Vuelingu
24.11.2022

Nová pravidelná linka z Prahy do Bilbaa od Vuelingu

Španělská nízkonákladová aerolinka Vueling naváže na pilotní projekt přímých letů z Prahy do Bilbaa, které plánuje na první dva adventní týdny v prosinci letošního roku, a zahájí provoz na nové pravidelné lince mezi Českou republikou a Baskickem. Na nové lince se bude pravidelně létat od července 2023. Počítá se dvěma rotacemi týdně – ve čtvrtek a neděli, což vybízí k plánování ideálních výletů na prodloužené víkendy.

Mezi Prahou a Bilbaem dříve pravidelně létaly pouze České aerolinie. V posledních čtyřech letech však toto spojení v nabídce absentovalo. Kromě Prahy nabídne z Baskicka Vueling nově přímé lety také do Florencie (FLR) s Římem (FCO), Curychu (ZRH), Hamburku (HAM) a Bruselu (BRU).

Letový řád

Na nové pravidelné lince mezi Prahou a Bilbaem bude španělská aerolinka Vueling létat 2× týdně, a to vždy ve čtvrtek a neděli. Pravidelný provoz na nové lince bude zahájen v neděli 2. července a letový řád aktuálně počítá s lety do konce letního letového řádu (tj. do závěru října 2023).

Čtvrteční rotace

  • Praha – Bilbao -> 16:30 – 19:05
  • Bilbao – Praha -> 13:15 – 15:50

Nedělní rotace

  • Praha – Bilbao -> 20:25 – 23:00
  • Bilbao – Praha -> 17:10 – 19:45

Ceny letenek

Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce a nejlevnější jednosměrné letenky začínají na 34.99 € neboli 852 Kč. Pokud bychom ale chtěli poskládat smysluplný výlet do Baskicka, vyjdou nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bilbaa na částky začínající na cca 2,5 tisících Kč.

Nová pravidelná linka z Prahy do Bilbaa od Vuelingu

Více konkrétních tipů na levné letenky z Prahy do Bilbaa naleznete v našem článku – levné prázdninové letenky z Prahy do Bilbaa od 2 387 Kč.

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)