Nová linka easyJetu z Prahy do Lisabonu
7.12.2022

Nová linka easyJetu z Prahy do Lisabonu

Klasik by pronesl otřepané: „Krása střídá nádheru!“ I tak by se dal glosovat trend v oznamování nových linek z pražského Letiště Václava Havla (PRG) v posledních týdnech. Zatím nejčerstvější novinkou je nová linka z Prahy do Lisabonu, která se dnes ráno objevila v rezervačním systému britské nízkonákladové aerolinky easyJet. Ta pokračuje v expanzi na trasách mezi ČR a Portugalskem a naváže tak na letošní novinku v podobě přímé linky z Prahy do Porta. Na nové lince z Prahy do Lisabonu se bude létat 3× týdně po celé jaro i léto. Známe letový řád i ceny letenek, tak se na ně pojďme podívat.

Předešlé ohlášené novinky z Prahy pro letní sezonu 2023:

Letový řád

Na nové lince z Prahy do Lisabonu se bude létat od 31. března do 29. září 2023. Dopravce počítá se třemi rotacemi týdně, které připadnou na pondělí, středu a pátek.

 • Praha – Lisabon -> 11:30 – 14:10
 • Lisabon – Praha -> 06:10 – 10:40

  Ceny letenek

  Letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce! Aktuálně je můžete ulovit za velmi sympatické ceny – zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu začínají na 1 657 Kč. Proto pokud výlet do portugalského hlavního města patří mezi vaše plány v roce 2023, s nákupem letenky příliš neotálejte. V jarních termínech počítejte s cenami do dvou tisíc Kč, zatímco během letních prázdnin se pohybují v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč. A to jsou oproti standardu, který na lince nastavil TAP Air Portugal, velmi příjemné ceny!

  Nová linka easyJetu z Prahy do Lisabonu
  Náhled letenky z Prahy do Lisabonu
  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)