Z Prahy do Lisabonu na nové lince easyJetu
7.12.2022

Z Prahy do Lisabonu na nové lince easyJetu

1 657

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinka easyJet pokračuje v expanzi na letech mezi Prahou a Portugalskem. Po letošní novince, přímé lince z Prahy do Porta, s příchodem letního letového řádu 2023 zahájí provoz také na přímé lince z Prahy do Lisabonu! Trasu plánuje operovat 3× týdně (pondělí, středa, pátek) od 31. března do 29. září 2023. Letenky jsou již nahrány do rezervačního systému dopravce a s jejich nákupem doporučujeme příliš dlouho neotálet, neboť je aktuálně ulovíte za skvělé ceny! Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Lisabonu na vás čekají za 1 657 Kč!

V jarních termínech počítejte s cenami do dvou tisíc Kč, zatímco během letních prázdnin se pohybují v rozmezí od 2 do 3 tisíc Kč. A to jsou oproti standardu, který na lince nastavil TAP Air Portugal, velmi příjemné ceny!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: březen – září 2023
 • Příkladové termíny:
  • 3. – 7. 4. za 1 837 Kč
  • 1. – 3. 5. za 1 923 Kč
  • 7. – 14. 6. za 1 837 Kč
  • 28. 6. – 7. 7. za 2 017 Kč
  • 23. – 30. 8. za 1 657 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Lisabonu

Nekončící pláže slunného Portugalska a výlety jeho nádhernou krajinou jsou určitě úchvatné, ale občas prostě stojí za to vydechnout a zastavit se na pár dní ve městě. Zvlášť když je tak krásné jako Lisabon. Jeho strmé, křivolaké uličky vás povedou pod barevnými fasádami malebných domů, kolem řeky Tejo, přes staré město Alfama, až k jedné z dechberoucích vyhlídek. Projděte se po hradbách a cimbuřích zříceniny Castelo de Sao Jorge a koukejte odtamtud, jak se slunce noří za obzor. Alespoň jednou za návštěvu Lisabonu se pak musíte svézt ikonickou žlutou tramvají číslo 28 a je úplně jedno, kam pojedete. Samotná jízda je totiž životním zážitkem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Lisabonu za 1 657 Kč

Z Prahy do Lisabonu na nové lince easyJetu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)