Akční letenky Praha – Colombo

Hledat letenky na Srí Lanku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Srí Lanka > Akční letenky Praha – Colombo

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Srí Lanku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Srí Lanku?

Standardní cena letenek Srí Lanku (do Colomba) se pohybuje z Prahy mezi 16 000 a 20 000 Kč. Akční letenky Praha – Colombo můžou vyjít klidně i okolo 14 tisíc Kč a ve výjimečných případech se dostanete ještě níže!

Kdy je nejlepší koupit letenky na Srí Lanku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Srí Lanku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Srí Lanku za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Srí Lanku?

Akční letenky Praha – Colombo nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky na Srí Lanku také občas vypadnou z dílny polské aerolinky LOT či Flydubai (dceřiná společnost Emirates – pozor však na rozdílnou kvalitu palubního servisu atd.). Zajímavé letenky nabízí Lufthansa group (Lufthansa, Swiis) se spolupráci s SriLankan.

Jaká je doba letu z Prahy na Srí Lanku?

Přímé letecké spojení Praha – Colombo bohužel neexistuje. Při cestě na Srí Lanku je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Srí Lanku (do Colomba) se většinou pohybuje mezi 15 a 23 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Srí Lanku s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 13 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Srí Lanku?

Letenky z Prahy na Srí Lanku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Srí Lanku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Srí Lanku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Srí Lanku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Srí Lance.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Srí Lanku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)