Z Prahy na Mauricius se 2 odbavenými zavazadly
15.11.2023

Z Prahy na Mauricius se 2 odbavenými zavazadly

14 586

O této nabídce

Dopřejte si relax v exotice. Díky aerolinkám Kenya Airways a KLM či Air France pořídíte zpáteční letenky z Prahy na nádherný Mauricius, kde si zaručeně odpočinete. Jejich cena vychází na 14 586 Kč, kdy s sebou můžete mít hned 2 odbavená zavazadla. Termíny pořídíte od ledna do března příštího roku. Nechť je příkladovým termínem odlet 28. února a návrat 14. března 2024. Po cestě vás čekají dva přestupy – v Amsterdamu (AMS) nebo Paříži (CDG) a Nairobi (NBO).

Jak jsme již zmínili výše, v ceně letenky máte přepravu 2 kusů odbavených zavazadel (23 kg / ks). Dále si na palubu vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů se bude podávat teplé občerstvení a nápoje.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel do 23 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Pohoda a exotika na Mauriciu

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celý ostrov hravě prozkoumáte pomocí půjčeného auta. To nejlepší najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné na týden vyjde od 5 156 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius a přestup v Keni

Před cestou na Mauricius si vyplňte online formulář. Očkování ani negativní test míst nemusíte. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Při tranzitu v Keni vám budou udělena tranzitní víza. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 14 586 Kč
Z Prahy na Mauricius se 2 odbavenými zavazadly


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Mauricius (MRU)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Nairobi (NBO)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Air France

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)