Z Ostravy i Prahy do Indie: letenky do Nového Dillí
2.7.2023

Z Ostravy i Prahy do Indie: letenky do Nového Dillí

9 881

O této nabídce

Aktuální promo akce polského národního dopravce LOT Polish Airlines cestovatelům servíruje také levné letenky do Indie! Zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do Nového Dillí ulovíte za pěknou cenu 9 881 Kč, zpáteční letenky z Prahy (PRG) vyjdou o rovnou tisícovku dráže, tj. na 10 881 Kč. Vybírat můžete z termínů během letošního podzimu – od září až do poloviny prosince. Přehledně shrnuté je tradičně naleznete v našich kalendářích níže.

Cestou do Indie vás čeká jeden klidný přestup ve Varšavě (WAW). Základní tarif „Economy Saver“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Pokud se bez odbaveného zavazadla neobejdete, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“. Příplatek vyjde na 1 000 Kč/směr.

Podívejte se také na další nabídky ze současné promo akce aerolinky LOT:

Indie se vám dostane pod kůži

Až poprvé uvidíte bílé stěny půvabného Tádž Mahalu zrcadlící se na hladině okolních jezírek, ať už s kýčem hraničí sebevíc, zamilujete se. Přesto jsou jen malou perlou rozlehlé a různorodé Indie. Tak otevřete svá srdce bohatství i chudobě, pestrým barvám i špíně. Indie je zkrátka plná kontrastů a odlišností, tak ji tak i přijměte. Vydejte se po Zlatém trojúhelníku za nejslavnějšími skvosty, za městem Džajpur celým natřeným narůžovo, na hřbetech slonů vystoupejte k pevnosti Ambér. Navštivte i místa méně známá, jako modrý Džódpur na okraji Thárské pouště, přičichněte k vůni tržiště v Puškaru, kochejte se barvami jeho korálků a sárí.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Náhled letenky z Ostravy do Dillí za 9 881 Kč

Z Ostravy i Prahy do Indie: letenky do Nového Dillí


Bude se hodit

Letiště Varšava Chopin (WAW)

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)