Z Ostravy do Pobaltí: Estonsko, Litva nebo Lotyšsko
30.6.2023

Z Ostravy do Pobaltí: Estonsko, Litva nebo Lotyšsko

3 086

O této nabídce

V aktuální promo akci polského národního dopravce LOT Polish Airlines ulovíte kromě zajímavých letenek z Ostravy do USA také levné letenky z Moravskoslezského kraje do Pobaltí. K dispozici je kompletní paleta hlavních měst postsovětských republik – Tallinn, Riga i Vilnius. Zpáteční letenky z Ostravy do Estonska, Litvy i Lotyšska pořídíte za pěknou cenu 3 086 Kč.

Vybírat můžete z pestré termínové nabídky od srpna až do poloviny letošního prosince. Jako ideální časovou dotací se jeví využití prodloužených víkendů. Odlety z Letiště Leoše Janáčka (OSR) připadají vždy na páteční ráno (přílet do cílové destinace krátce po obědě). Návraty z Pobaltí vyjdou na nedělní podvečer (přílet zpět do ČR krátce po půlnoci). Pro úplnost dodáme, že vás cestou v obou směrech čeká jeden rychlý přestup ve Varšavě (WAW).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Pobaltí je již jako dřív! Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily opatření a aktuální situaci můžete pravidelně sledovat v našich průvodcích:

Náhled letenky z Ostravy do Tallinnu za 3 086 Kč

Z Ostravy do Pobaltí: Estonsko, Litva nebo Lotyšsko


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)